PROfesjonalne Pozycjonowanie

O mnie

Strona główna » O mnie

Nazywam się Krzysztof Gomuła i jestem założycielem agencji SEO i SEM PROpozycjonowanie. Na tej platformie oferuję Ci zarówno profesjonalne usługi pozycjonowania stron internetowych SEO, jak i płatne kampanie SEM. Moja Agencja SEO to nie tylko kompleksowe pozycjonowanie sklepów internetowych. Prowadzę również konsultacje SEO, oraz kampanie link building szyte na miarę.

Skorzystaj z profesjonalnych usług SEO/SEM i bądź widoczny w świecie online! Zrealizuj swoje cele sprzedażowe! PROpozycjonowanie to firma, która świadczy usługi e-marketingowe na rynku krajowym jak i międzynarodowym już od ponad 10 lat! Wykonuję pozycjonowanie SEO na terenie całej Polski i Europy; dla serwisów internetowych w języku polskim, jak i tych zagranicznych. Wiem, że do każdego projektu należy podejść indywidualnie, ponieważ każdy biznes jest wyjątkowy. Skontaktuj się ze mną jeszcze dziś i skorzystaj z cyber wow darmowej konsultacji.

agencja seo

Kontakt

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i powierz swój biznes profesjonalistom, którzy skutecznie będą realizować Twoje cele marketingowe.

Kompleksowe pozycjonowanie sklepów internetowych

W mojej pracy stawiam zarówno na profesjonalizm wykonywanych usług, jak i na wzorową relację z klientem poprzez odpowiednią komunikację.
W codziennej zajęciach marketingowych zajmuję się szerokim zagadnieniem pozycjonowania; od audytu SEO, optymalizację struktury stron internetowych, poprzez tworzenie kontentu na blog, aż po indywidualne strategie link building dla moich klientów.

Codzienna promocja produktów i usług w wyszukiwarkach internetowych w mojej Agencji SEO to coś w czym jestem ekspertem!

Stały nadzór efektów pozycjonowania

Współpracując z nami, możesz być pewny, że Twój biznes internetowy jest w dobrych rękach! Usługi SEO/SEM wykonujemy w formie miesięcznego abonamentu na bardzo jasnych i przystępnych zasadach. A ponadto stawiamy na transparentność, służymy pomocą i odpowiadamy na każde pytanie, czy jakąkolwiek wątpliwość naszych klientów.

Proces Współpracy

Wysyłasz Zapytanie

Wysyłasz do nas email z zapytaniem, opisując w kilku zdaniach charakter twojego biznesu online.

Kontaktujemy się z Tobą

W ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości kontaktujemy się z Tobą i przedstawiamy Ci naszą wizję i propozycję współpracy.

Zaczynamy Współpracę

Po akceptacji warunków, uzgadniamy indywidualne szczegóły na od 6 do 12 miesięcy i zaczynamy współpracę.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Na powyższe pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ pozycjonowanie SEO zależy od wielu czynników: branży, konkurencji, kosztu pozyskiwania linków, prac “on-page”, prac copywritera, itp. Cena pozycjonowania zależy również od skali działań promocyjnych (SEO lokalne, czy SEO krajowe). Ponadto, pozycjonowanie sklepów internetowych zazwyczaj jest bardziej skomplikowane i co za tym idzie kosztowniejsze, niż małych stron. Dlatego, aby dowiedzieć się ile wyniesie pozycjonowanie SEO dla Twojej firmy internetowej, skontaktuj się z nami używając formularza kontaktowego

Pozycjonowanie rozpoczynamy od Audytu SEO

Każdy projekt musi zostać starannie przygotowany, posiadać strategię działania w określonym czasie (np.12 miesięcy), a także zostać zaakceptowany przez klienta. W pierwszym etapie po wstępnych konsultacjach SEO, ustalamy frazy kluczowe, na które Twoja strona, bądź sklep internetowy będzie pozycjonowany. W kolejnym, wprowadzamy ewentualne zmiany “on-page”, a także robimy analizę konkurencji. Cały Audyt SEO musi zostać bardzo starannie wykonany, bo to od niego w dużej mierze zależy ewentualny sukces pozycjonowanego serwisu www.

Bądź widoczny i skontaktuj się z nami teraz!

Przewiń do góry